Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: Neaktivita na fóre Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 Neaktivita na fóre

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

Neaktivita na fóre Empty
PříspěvekPředmět: Neaktivita na fóre   Neaktivita na fóre Icon_minitimeSat May 22, 2010 7:44 pm

Dobrý podvečer prajem.

Týmto chcem vyzvať všetkých hráčov, aby vždy svedomito a čo najskôr napísali ospravedlnenku do témy - Neaktivity

Pretože čo je fakt a čo ma viedlo k upozorneniu je :

Niektorí sa nudíme a musíme čakať na iných hráčov, opakovane. To by nebol až taký problém, keby sa to neustále neopakovalo (A jo, to som už hovoril Very Happy ). Napríklad dnes v Konohe by sa malo niečo diať a nevidím tu ani Aspireho, ani Medusu, tiež to nie je problém...ale... Ospravedlnenka neaktivity je kde? Nikde...

Na darmo môžeme hučať do Horoxa "jeď" , keď nemá na čom stavať alebo naopak.
Tiež by som chcel upozorniť, že my, hráči, máme aj iné starosti ako celý deň čakať kvôli nutkaniu zahrať si RPG na iných hráčov.

Takže prosím o nejaké riešenie zo strany adminov - najlepšie v tejto téme (napríklad daného hráča, ktorý neupozorní na celodennú neaktivitu normálne v RPG "obísť").
Tiež prosím hráčov (t.j. aj adminov), aby onu tému neaktivity nebrali na ľahkú váhu. Ušetríte veľa ľuďom kopu času.


PS. Táto téma neútočí na žiadneho jednotlivca alebo skupinu. Nemusíte tu písať príspevky "tak raz som sa neospravedlnil a už takto..."
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Neaktivita na fóre Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neaktivita na fóre   Neaktivita na fóre Icon_minitimeSat May 22, 2010 7:53 pm

Opravdu se omlouvám, že jsem neměl včera večer k netu přístup a neměl jsem jak říci, že tu dnes nebudu a bohužel přenosnou wifi a počítač si na brigádu neberu, ale příště si vezmu do kapsy i satelit a napíšu Smile

Myslim, že mé jméno jsi neměl zveřejňovat. Jsou tu jiní na které já čekám, abych se mohl pohnout, tim nijak neříkám, že tu admin musí být furt, ale jen upozorňuji na to, že nechci, aby mi někdo říkal ať píšu omluvy, když já musim furt na někoho čekat Smile
Návrat nahoru Goto down
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

Neaktivita na fóre Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neaktivita na fóre   Neaktivita na fóre Icon_minitimeSat May 22, 2010 7:57 pm

Aspire-kun ... Smile
citace :

PS. Táto téma neútočí na žiadneho jednotlivca alebo skupinu. Nemusíte tu písať príspevky "tak raz som sa neospravedlnil a už takto..."


Uviedol som len náhodný príklad.

Chcem ale riešenie proti takýmto prípadom. Pretože mi príde nespravodlivé, ak niekto tupo čaká celý deň a nič sa nedeje kvôli tomu, že si iný nedokáže napísať ospravedlnenku. Iste chápeš a je to aj v tvojom záujme.
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Neaktivita na fóre Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neaktivita na fóre   Neaktivita na fóre Icon_minitimeSat May 22, 2010 8:03 pm

Když neútočíš na jednotlivce tak je nejmenuj.
A ano je to nespravedlivé, ale pro ty co jednou nemohou napsat omluvenku a hned druhý den je někdo jmenuje, že hned zapomněli a zrovna ty na které se čeká nikdo nejmenuje.
Návrat nahoru Goto down
Neal-x




Počet příspěvků : 57
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Podstata chakry:
Číslo týmu:

Neaktivita na fóre Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neaktivita na fóre   Neaktivita na fóre Icon_minitimeFri May 28, 2010 11:12 pm

Nechápem prečo je to tu neaktívne, keď je toľko ludí online?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Neaktivita na fóre Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neaktivita na fóre   Neaktivita na fóre Icon_minitimeFri May 28, 2010 11:18 pm

Protože lidé nejsou schopni se bavit sami
Musí mít Admina co je bude vodit za ručičku jako malé děti...
nezlobte se ale je to tak
Návrat nahoru Goto down
Neal-x




Počet příspěvků : 57
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Podstata chakry:
Číslo týmu:

Neaktivita na fóre Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neaktivita na fóre   Neaktivita na fóre Icon_minitimeFri May 28, 2010 11:24 pm

Ja poznám jedno aktívne rpg, ale link sem nebude dávať, lebo by ma zabili Razz Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Neaktivita na fóre Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neaktivita na fóre   Neaktivita na fóre Icon_minitimeSat May 29, 2010 7:59 pm

Já těch aktivních forek znám.... Avšak jen pár z nich jsou kvalitní, ale bohužel většina hráčů jdou radši na forka, kde je ve 12ti naučí Chidori a v 13ti získají další element na Rasengan ..... Co se dá dělat no, je vidět, že hodně hráčů rpg neumí poznat kvalitu...

Nýl -> Je mi uplně jasné, které forko myslíš a pokud to je fakt ono a hraje tam třeba dEVILKA, Kohaku a Matsuri, tak to je bohužel to nekvalitní forko.
Návrat nahoru Goto down
Neal-x




Počet příspěvků : 57
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Podstata chakry:
Číslo týmu:

Neaktivita na fóre Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neaktivita na fóre   Neaktivita na fóre Icon_minitimeSun May 30, 2010 5:44 am

Aspi: áno hovorím presne o tom fóre Wink neviem podla čoho všetko usudzuješ, ale tebe sa hodne vecí nepáči Smile . No nebudem sa hádať, kedže je to tvoj názor Wink
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Neaktivita na fóre Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neaktivita na fóre   Neaktivita na fóre Icon_minitimeSun May 30, 2010 6:25 pm

Nepáčí se mi jen věci co jsou nekvalitně udělané Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Neaktivita na fóre Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neaktivita na fóre   Neaktivita na fóre Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Neaktivita na fóre
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Informace :: Informace, stížnosti, návrhy a nápady-
Přejdi na: