Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: Ze srdce Admina Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 Ze srdce Admina

Goto down 
+2
Aspire
Nawaki
6 posters
AutorZpráva
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Ze srdce Admina Empty
PříspěvekPředmět: Ze srdce Admina   Ze srdce Admina Icon_minitimeSat May 15, 2010 9:05 pm

Drazí hráči
Dnes je to na den přesně 1 rok a neurčitý počet dní, co s Redem a Horoxem děláme Naruto RPG pro vás - hráče. Rozhodl jsem se, že tu shrnu pár faktů, které si možná několik hráčů neuvědomuje

1) Admini, tím myslím sebe, Reda a Horoxe, jsou také jen lidé (až na vyjímky). I my máme školu, práci a také občas najdeme novou hru nebo známost třeba... takže prostě občas jsme mimo forum
2) Rok je zvláštní věc. Je sice rozdělen na 12 celků, kterým se říká měsíce a ty jsou přibližně stejně dlouhé. Paradoxně ale v různých měsících máme různě práce. Třeba jako květen a červen kdy se blíží zkouškové, maturiry a čvrtletky, takže občas máme míň času než bysme rádi
3) Všichni tohle děláme ve svém volném čase. V čase, který bysme mohli věnovat něčemu jinému. Nikdo nemůže čekat, že admini tu pro vás budou pořád
4) Uvědomte si, že ačkoliv my Admini jsme tu pro vás, tak nejsme vaše loutky. Když to řeknu trochu sprostě tak vy potřebujete nás víc než my vás. Takže pokud se vám něco nelíbí tak můžete jít na forum k Heroesovi nebo na Konohu.cz a čekat na nový post 14 dní...
5) Admini jsou, jak už jsem řekl, taky lidé... Máme ICQ a SKYPE takže se s námi dá mluvit. Rádi si poslecheneme vaše názory a návrhy taky stížnosti. Zkuste ale zachovávat nepsaný kodex slušného chování
6) Admini nemají povinnost vás zasazovat do děje za každou cenu. Takže pokud se chováte pasivně a nic neděláte, nesmíte čekat, že se svět bude točit kolem vás. Zkuste se zapojovat také samy =)

A poslední věc, nás to baví, jinak bysme to nedělali, ale vemte si, že i Admini si chtěji hru trochu užít

Nawaki
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Ze srdce Admina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ze srdce Admina   Ze srdce Admina Icon_minitimeSat May 15, 2010 9:39 pm

Já tohle chápu z hráčů možná nejvíce, protože jsem sám admin na našem forku a vim jak se admin cítí a proto se snažim do příběhu zapojit sám, jak je myslim vidět.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Ze srdce Admina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ze srdce Admina   Ze srdce Admina Icon_minitimeSat May 15, 2010 9:40 pm

Tohle téma není namířené proti nikomu, je to jen souhrn myšlenek a rad, které by mohli pomoct držet tohle forum...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Ze srdce Admina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ze srdce Admina   Ze srdce Admina Icon_minitimeTue Jun 15, 2010 1:15 pm

Jak si bystřejší z vás mohli povšimnout, tak nám tu upadá aktivita...
A víte, mě, Nawakiho, to už vážně nebaví...¨
Jistě, blíží se konec školního roku a všichni máme plno práce se známkami a podobně...
Ale přesto...
Lidi snažte se, protože jinak to nemá cenu
Nawaki
Návrat nahoru Goto down
Blackness

Blackness


Počet příspěvků : 109
Registrován : 08. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kai Akimichi
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Ze srdce Admina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ze srdce Admina   Ze srdce Admina Icon_minitimeTue Jun 15, 2010 5:16 pm

no ja som tu každý deň ale keď nikto iný neodpíše tak čo mám robiť ?
Návrat nahoru Goto down
MrSrotak

MrSrotak


Počet příspěvků : 93
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Masaru
Podstata chakry: Katon, Toomei
Číslo týmu:

Ze srdce Admina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ze srdce Admina   Ze srdce Admina Icon_minitimeTue Jun 15, 2010 5:59 pm

Vím, že má Horox hodně práce se školou a neobviňuju ho za to... Tohle píšu jen čistě jako reakci na příspevek Nawakiho: Jestli chceš tak moc aktivní hráče, převezmi si můj char Smile
Návrat nahoru Goto down
tbc99

tbc99


Počet příspěvků : 127
Registrován : 28. 03. 10

Ze srdce Admina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ze srdce Admina   Ze srdce Admina Icon_minitimeTue Jun 15, 2010 7:57 pm

Byl bych aktivní jenže jsem nějak zapoměl postavu nevím kde Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Ze srdce Admina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ze srdce Admina   Ze srdce Admina Icon_minitimeWed Jun 16, 2010 12:19 am

Popravde...
Už mám toho čakania na určitých ľudí plné zuby.
Mám na vás už dosť nervy.
S pozdravom Mike.
Návrat nahoru Goto down
tbc99

tbc99


Počet příspěvků : 127
Registrován : 28. 03. 10

Ze srdce Admina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ze srdce Admina   Ze srdce Admina Icon_minitimeWed Jun 16, 2010 8:12 pm

Já bych rád hrál,ale já ani nevím kde je má postava nebo mi řekni kde jste vy a já tam svou postavu přesunnu.Potom můžem hrát aspoň mi dva Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ze srdce Admina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ze srdce Admina   Ze srdce Admina Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ze srdce Admina
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Informace :: Informace, stížnosti, návrhy a nápady-
Přejdi na: