Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: !!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!! Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 !!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!!

Goto down 
+11
Nawaki
Misman
Neal-x
Aspire
Red
Blackness
Itachi
Medusa
MrSrotak
Mike
Horox
15 posters
AutorZpráva
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

!!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!! Empty
PříspěvekPředmět: !!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!!   !!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!! Icon_minitimeSat May 15, 2010 4:28 pm

Takže...!

V poslednom čase nám akosi upadla naša milovaná RPG hra, ako ste si všetci mohli všimnúť...
A to nie je vôbec dobré - nechceme, aby toto RPG skončilo ako vačšina, tak že umrie kvôli neaktivite.

Pre niektorých môže byť teraz hra dôsť zmatená, lebo sa deje veľa vecí...
... preto Red a ja posunieme hru dopredu o niekoľko rokov (2-3), aby sme sa dostali k naozajstnému príbehu a zábave. Smile
Vtedy už budú vaše postavy omnoho silnejšie, takže nebudú geninské lamky ktoré nič nedokážu.

A je tu dalšia vec. Exclamation
S Redom je nám jasné, že hra nebaví nikoho, kto nie je v príbehu vôbec zapojený, a v hre je iba povrchne.
My, admini, s tým mienime urobiť po posune veľa. Smile
Urobíme príbeh a hru tak, aby boli všetci rovnako zapojený, a každý si hru užil rovnako dobre.

A teraz sa pýtam... všetkých: Budete pokračovať v hre?
Potrebujem túto informáciu, aby sme s Redom a Nawakim mohli vypracovať príbeh, do ktorého budú zapojené vaše postavy, každá postava rovnakým dielom.

Dúfam, že zostanete verní aj nadalej, a nedáte sa odradiť naším hlúpym prístupom ktorý sme doteraz praktizovali... :/



POKRAČUJÍ:

Mike
Medusa
Aspire
Itachi
Blackness
Srotak (Neřekl přímo)
Neal-x
Mishimoto
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

!!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!!   !!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!! Icon_minitimeSat May 15, 2010 4:35 pm

Odpoveď: V hre pokračovať BUDEM a bol by som veľmi nerád, keby toto RPG skončilo.
Návrat nahoru Goto down
MrSrotak

MrSrotak


Počet příspěvků : 93
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Masaru
Podstata chakry: Katon, Toomei
Číslo týmu:

!!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!!   !!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!! Icon_minitimeSat May 15, 2010 4:43 pm

Ja sem v podstatě aktivní furt... Ale Admini by mohli být aktivnější Razz
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

!!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!!   !!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!! Icon_minitimeSat May 15, 2010 4:53 pm

já samozřejmě taky pokračuju Smile jsem ráda za toto forum
Návrat nahoru Goto down
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

!!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!!   !!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!! Icon_minitimeSat May 15, 2010 5:21 pm

Horox napsal:
Takže...!

V poslednom čase nám akosi upadla naša milovaná RPG hra, ako ste si všetci mohli všimnúť...

Však nemusím hovoriť, "Hovoril som to..." pretože áno, ja viem všetko. Proste ego...

Vôbec sa nedivím, že to upadá a nielen preto, že mnohí nie sú zapojení (zapojení sú iba Mike, Horox, Red a Mišmaš)
Takže po posune tu ostanem a uvidím, aké to bude. Budem sa snažiť byť aktívny, aj keď bohužiaľ, mám istý limit takže chápem, že sa zapojiť ani nestíham :/ .
Uvidím, či ma tentokrát zaujme RPG a nie ľudia : P

enjoy
Návrat nahoru Goto down
Blackness

Blackness


Počet příspěvků : 109
Registrován : 08. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kai Akimichi
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

!!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!!   !!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!! Icon_minitimeSat May 15, 2010 5:38 pm

Môžem povedať len hurá ! Žiadal som viackrát o zapojenie do príbehu no nebolo to vyslyšané. Ale rozhodne tu ostanem pretože verím že to zvládnete rozbehnúť, takže somnou počítajte Smile
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

!!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!!   !!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!! Icon_minitimeSat May 15, 2010 5:50 pm

Blackness, máme v tom trocha zmatok...
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

!!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!!   !!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!! Icon_minitimeSat May 15, 2010 6:11 pm

Blackness: Trochu víc... + Nechápu, jak jsme tě mohli zapojit do příběhu, když jsi v Konoze, kde nikdo momentálně není a nic se neděje...


----


Jak řekl Nawaki: tohle se stane POKAZDY kdyz jsou zkousky chuuninsky - Mluví o úpadku


EDIT: No a ono se neadminuje nejlíp, když denně nahlásí neaktivitu milión a půl hráčů..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

!!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!!   !!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!! Icon_minitimeSat May 15, 2010 6:15 pm

Ano, mohu potvrdit. Před chunninskýma zkouškama nebo během se vždy něco stane. I na KW se během zkoušek stala jedna špatná věc Smile

Každopádně hrát budu, protože jsem si Toshira neuvěřitelně oblíbil, akorát mě ten posun docela mrzí, protože jsem doufal, že si Toshiro vybuduje nějaký vztah s Yoshirem a Yoko a takhle to nebude už ono Sad
Návrat nahoru Goto down
Blackness

Blackness


Počet příspěvků : 109
Registrován : 08. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kai Akimichi
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

!!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!!   !!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!! Icon_minitimeSat May 15, 2010 7:18 pm

Red prepíš si tam hore na povedal určite Smile A ako by ste ma zapojili do príbehu som vymyslel aj povedal Horoxovi no to je teraz jedno.
Návrat nahoru Goto down
Neal-x




Počet příspěvků : 57
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Podstata chakry:
Číslo týmu:

!!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!!   !!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!! Icon_minitimeSat May 15, 2010 7:47 pm

Áno, budem pokračovať Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Misman

Misman


Počet příspěvků : 568
Registrován : 21. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Podstata chakry:
Číslo týmu:

!!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!!   !!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!! Icon_minitimeSat May 15, 2010 8:35 pm

I will stay with you Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

!!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!!   !!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!! Icon_minitimeSat May 15, 2010 8:42 pm

Nawaki
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

!!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!!   !!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!! Icon_minitimeSat May 15, 2010 9:00 pm

A jak to bude s jutsu a Ačívmentama?
Návrat nahoru Goto down
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

!!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!!   !!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!! Icon_minitimeSat May 15, 2010 9:36 pm

Btw chcel by som ešte dodať, že aktívny budem tak (nájdem si toľko času) , ako ma to chytí...
Nerobí mi problém odpísať aj 30x denne, len tu nemôžem byť pár hodín (2-3) vkuse.
Takže veľa šťastia do príbehu.

A tiež ma zaujímajú tie achievementy...
Mám od senseia (Izashi) sľúbené Kuchiyose, pokiaľ sa stane chuuninnom a nemyslím, že by som to 3.kolo prehral = )

+ ma mrzí, že asi to 3.kolo nebude, či?
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

!!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!!   !!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!! Icon_minitimeSat May 15, 2010 9:46 pm

Nebude no... Chuninský zkoušky jsou zlo.. Ale oba dva víme, že Izashi se chuninem stane..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
MrSrotak

MrSrotak


Počet příspěvků : 93
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Masaru
Podstata chakry: Katon, Toomei
Číslo týmu:

!!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!!   !!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!! Icon_minitimeSat May 15, 2010 9:49 pm

Za svůj minulý příspěvek se omlouvám všem Adminům tohohle forka, napsal sem to impulzivně... Neznal sem okolnosti, je mi to prostě líto. Napsal sem něco... co sem si nepromyslel, vím, že mě na tomhle forku nechcete, ale i přesto bych zde rád zůstal. Mé neobjektivní názory si nechám pro sebe, dokud tomu nebudu plně rozumět. Všiml sem si závorky u mého jména... Chci pokračovat jen pokračovat... ve hře... kecat vam do toho nebudu.
Návrat nahoru Goto down
Hospi

Hospi


Počet příspěvků : 296
Registrován : 08. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Roze Gojou
Podstata chakry: fuuton
Číslo týmu: 6

!!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!!   !!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!! Icon_minitimeSat May 15, 2010 11:45 pm

Ja budem urcite aktivny, len niekedy nemam cas alebo chut hrat, inac sa nemozem dockat dalsieho kroku
Návrat nahoru Goto down
Sakura-chan

Sakura-chan


Počet příspěvků : 223
Registrován : 27. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Slovensko Bratislava

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sachiko Inuzuka
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 6

!!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!!   !!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!! Icon_minitimeSun May 16, 2010 10:40 pm

Ja neviem či budem moc aktívna
Návrat nahoru Goto down
http://www.konoha.cz
tbc99

tbc99


Počet příspěvků : 127
Registrován : 28. 03. 10

!!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!!   !!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!! Icon_minitimeSun May 16, 2010 10:49 pm

Já pokračuji nenechám vás v tom Wink přece samotné XD
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

!!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!!   !!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!! Icon_minitimeSun May 16, 2010 10:54 pm

!!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!! Stoned
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
eliizabet

eliizabet


Počet příspěvků : 467
Registrován : 23. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sawada Maki
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 7

!!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!!   !!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!! Icon_minitimeMon May 17, 2010 6:10 pm

ehh, já pokračuji a nezapsala jsem sem ^-^"
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

!!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!!   !!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!! Icon_minitimeMon May 17, 2010 6:16 pm

super =) tak hrajme =) téma tam je už...
Návrat nahoru Goto down
tbc99

tbc99


Počet příspěvků : 127
Registrován : 28. 03. 10

!!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!!   !!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!! Icon_minitimeTue Jun 15, 2010 4:24 pm

Tak menší obrat z mé strany já končím tedy chci vymazat postavu,jelikož momentálně jen v kiri zdržuju a raděj přenechám místo někomu aktivnějšímu Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





!!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!!   !!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
!!! ~ Veľmi dôležité ~ !!! - čítať !!!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Informace :: Informace, stížnosti, návrhy a nápady-
Přejdi na: