Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: Kdo je pod maskou? Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 Kdo je pod maskou?

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Kdo je pod maskou? Empty
PříspěvekPředmět: Kdo je pod maskou?   Kdo je pod maskou? Icon_minitimeFri Apr 30, 2010 12:10 am

Navazuji na svůj příspěvek, který jsem napsal v topicu - Manga (obecná diskuze)

V manze se nedávno objevila jistá situace, ze které se dá usoudit, že Tobi nemusí být zase až tak Madara, jak povídá Smile

Takže si zahrajeme na detektivy a zkusíme přijít na to, kdo by to mohl být.

____

Tobi -

Na starce nevypadá - Když si před Sasukem skoro sundal masku, měl sice vrásky, ale když si nedávno po boji s Danzem nasazoval ruku, vypadal až moc mladě. (že by nějaký krém od Avonu na omlazování?)

Účes - jeho účes dost připomíná Obita, Naruta (jen černé vlasy) - má takový ten typický anime střih

Sharingan - dneska v Narutovi pobíhá se Sharinganem kdekdo, takže bych se nedivil, kdyby to byla třeba Yuzu Kurosaki....... Dobře, to jsem odbočil trochu vedle..

Když byl se Deidarou, tak se choval jako idiot.. Proč? ... Je tu jedna z možností - Tobi byl idiot... A když Dei bouchl, Tobi umřel a někdo využil té příležitosti a vzal si jeho identitu.. Jo.. A už to není idiot..

Je toho strašně moc a mě se to nechce vypisovat, takže se pusťme do diskuze ...
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

Kdo je pod maskou? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo je pod maskou?   Kdo je pod maskou? Icon_minitimeFri Apr 30, 2010 11:38 am

Je to Izuna...
Resp. keby to bol Izuna , tak by to sedelo všetko...

Izunovi Madara pôvodne zobral oči...
To by vysvetľovalo prečo si Tobi v mange pokojne implantoval rinnegan , zatiaľ čo v druhom oku mal sharingan (Sharingan mu mohol pokojne ponúknuť Zetsu od Obita , ktorý skapal v trávnej Very Happy ) Smile

Potom , ak v tej rakve , ktorú Kabuto vyvolal bol skutočný Madara , tak chudák Izuna by pochopiteľne reagoval rovnako , ako Tobi.

A jo Madara to nie je určite. Autor použil obyčajnú psychológiu povedal by som. A defakto , môže tam byť milión zvratov a flashbackov ešte... takže si môžeme iba tipnúť Very Happy

Jo , tak tipujem Izunu , no...
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Kdo je pod maskou? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo je pod maskou?   Kdo je pod maskou? Icon_minitimeSun Sep 19, 2010 6:33 pm

Konečně mu bylo vidět trochu do ksichtu.. Ale stejně nebylo vůbec poznat, jestli je to Madara nebo kdokoliv jinej Very Happy Jsem stále zmaten Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Sponsored content





Kdo je pod maskou? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo je pod maskou?   Kdo je pod maskou? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kdo je pod maskou?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Naruto :: Příběh :: Manga - Spoilery-
Přejdi na: