Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: Manga (obecná diskuse) Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 Manga (obecná diskuse)

Goto down 
+2
Horox
Memphisto
6 posters
AutorZpráva
Memphisto

Memphisto


Počet příspěvků : 221
Registrován : 27. 03. 10
Věk : 33

Moje RPG postava
Jméno postavy: Tadeyoshi Hamano
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 23

Manga (obecná diskuse) Empty
PříspěvekPředmět: Manga (obecná diskuse)   Manga (obecná diskuse) Icon_minitimeThu Apr 29, 2010 11:41 pm

Založil jsem tento topic kvůli jedné věci... a to je to, že se potřebuju vyzpovídat z mého trápení posledních několika týdnů. Uvědomuje si někdo, že oživením Nagata, Itachiho, Kakuzu, Deidari a Sasoriho... se začlenilo 200 dílů mangy svým způsobem do škatule "zbytečné a na h***o" ?! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Manga (obecná diskuse) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga (obecná diskuse)   Manga (obecná diskuse) Icon_minitimeThu Apr 29, 2010 11:43 pm

Ale ved... to sú len Kabutove bábky... niekto Kabuta zničí na pár častí mangy, a bude koniec. Ako vždy...

Určite sú lame, a shobo zároveň.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Manga (obecná diskuse) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga (obecná diskuse)   Manga (obecná diskuse) Icon_minitimeThu Apr 29, 2010 11:44 pm

Podle mě budou silní, ale jak řekl, Horox - jsou to jen Kabutový loutky. Ať už chtějí nebo ne.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Manga (obecná diskuse) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga (obecná diskuse)   Manga (obecná diskuse) Icon_minitimeThu Apr 29, 2010 11:44 pm

Tak neřekl bych, že budou umět to co uměli dřív. Přece jen Itachi bez očí, Nagato bez těl, Sasori bez loutek, .... Bude v tom něco víc. Přece by Kishimoto zase neoživil takové postavy, protože by pak bylo zase dalších 100 dílů stejných jako předtim.
Návrat nahoru Goto down
Memphisto

Memphisto


Počet příspěvků : 221
Registrován : 27. 03. 10
Věk : 33

Moje RPG postava
Jméno postavy: Tadeyoshi Hamano
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 23

Manga (obecná diskuse) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga (obecná diskuse)   Manga (obecná diskuse) Icon_minitimeThu Apr 29, 2010 11:49 pm

Kabuto bude mít dlouhého trvání... toť můj názor, jelikož co si budeme povídat Kishimu se jako charakter povedl a on to moc dobře ví Smile
A hlavně páka na Madaru by se měla udržet co nejdéle... tím by Kishi popřel sám sebe a své velké kroky, které tím edo tensei vytvořil.

Co se týče schopností... máme jistotu extrémní síly alespoň u dvou z nich... Deidara a Nagato. Kakuzu, leč bez srdcí, a také tedy s méně elementy chakry bude sice slabší, ale stále na vysoké úrovni. Itachi... jeho maximální potenciál nebyl nikdy ukázán, takže u něj si nehodlám soudit.

ještě doplním... s odhalením Mizukage, Raikage, Tsuchikage a shinobi z Kumo, Iwy a Kiri, se síly mírně rozházely... takže to edo tensei beru jako vyrovnání sil aliance.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Manga (obecná diskuse) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga (obecná diskuse)   Manga (obecná diskuse) Icon_minitimeThu Apr 29, 2010 11:57 pm

Jinak, když tu padla zmínka o tom, co Kabuto vytasil na Madaru.

Podle mě mi to trošku potvrzuje mou teorii o tom, že Madara není zase až tak úplně Madara, jak říká.
Pořád mi příjde divný, že to o sobě tak prohlašuje, ale pořád nám neukázali jeho obličej.

Dřív jsem si myslel, že je to Obito, ale teď už o tom pochybuju (ani ne kvůli tomu, že na něj padlo pár tun kamenů, protože v Narutovi se dá přežít snad vše Very Happy), protože ten by svoje chování těžko změnil. Jeho role byla hlavně k tomu, aby změnil Kakashiho život a jednání.

Myslím si, že pan s oranžovou maskou je někdo, kdo se běžně objevuje v příběhu. Napadl mě třeba Iruka Very Happy Sice je to blbost, ale jako zvrat by to byl dokonalej..

Ten, kdo byl v tý rakvi, kterou Kabuto vytasil jako triumf na Tobiho, byl podle mě sám Uchiha Madara. Kabuto pak řekl něco ve smyslu - Neboj, nikdo se to nedozví..

Těžko říct no Smile
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Memphisto

Memphisto


Počet příspěvků : 221
Registrován : 27. 03. 10
Věk : 33

Moje RPG postava
Jméno postavy: Tadeyoshi Hamano
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 23

Manga (obecná diskuse) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga (obecná diskuse)   Manga (obecná diskuse) Icon_minitimeThu Apr 29, 2010 11:59 pm

S touhle teorií hodně sympatizuji... na konoze je to hodně podporované Wink
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Manga (obecná diskuse) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga (obecná diskuse)   Manga (obecná diskuse) Icon_minitimeFri Apr 30, 2010 12:00 am

Přesně tohle je i můj názor Rede, ale já teda furt vnitřně doufám, že se tam Obito ukáže ikdyby měl být zlej Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

Manga (obecná diskuse) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga (obecná diskuse)   Manga (obecná diskuse) Icon_minitimeFri Apr 30, 2010 11:26 am

Ja teda stále dúfam , že to Bude Izuna t.j. Madarov bráška Very Happy Smile
Síce s tým prišiel raz Red , ale bolo by fajn , keby to tak bolo : )
Návrat nahoru Goto down
Misman

Misman


Počet příspěvků : 568
Registrován : 21. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Podstata chakry:
Číslo týmu:

Manga (obecná diskuse) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga (obecná diskuse)   Manga (obecná diskuse) Icon_minitimeFri Apr 30, 2010 3:11 pm

já jsem taky říkal že v té rekvi do které jsme neviděli je skutečný madara Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Manga (obecná diskuse) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Manga (obecná diskuse)   Manga (obecná diskuse) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Manga (obecná diskuse)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Hudba - obecná diskuse

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Naruto :: Příběh :: Manga - Spoilery-
Přejdi na: