Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: Vztahy mezi postavami v RPG Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 Vztahy mezi postavami v RPG

Goto down 
+5
Medusa
Nawaki
Aspire
Mike
Red
9 posters
AutorZpráva
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Vztahy mezi postavami v RPG Empty
PříspěvekPředmět: Vztahy mezi postavami v RPG   Vztahy mezi postavami v RPG Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 11:12 pm

Do tohoto tématu napište jaké má vaše postava vztahy k ostatním postavám.. Budeme postupně aktualizovat Smile


Yoshiro Uchiha


Uchiha Akira - Akira je Yoshirova sestra, takže jí musí mít rád. A i kdyby nemusel, měl by. Vyrůstali spolu od malička. Akira je první člověk, kterého Yoshiro viděl.
V poslední době spolu ale moc nemluví, navíc - teď se ke všemu utkali v souboji, takže se jejich vztah nedostává na nejlepší cestu.

Hoshiyama Ikita - Ikita je Yoshirův týmový partner. Respektuje jí, ale pořád si k ní nějak nenašel vztah, protože Ikita tráví většinu času s Kujou a Yoshiro je v týmu spíše takové páté kolo u vozu.
Vztah mezi ní a Kujou se však více-méně ucelil díky dost podivné události, která se stala a nedokáže si jí ani jeden člen týmu vysvětlit.

Naginata Kuja - Yoshiro Kuju nejdříve nesnášel, chtěl ho sejmou, rozmlátit a všechno možný.. Ale po tom, co se stali týmovými partnery a překonali svojí rivalitu, stali se z nich přátelé.
Vztah mezi ním a Ikitou se však více-méně ucelil díky dost podivné události, která se stala a nedokáže si jí ani jeden člen týmu vysvětlit.


Hyuuga Izashi] - žádné zvláštní vztahym jednou se potkali v Ichiraku ramen - Yoshiro si o něm myslí, že je to arogantní tupec.

Antero Mitoshi - S Mitoshim (a Kujou) se Yoshirovi podařilo zachránit Ikitu ze spárů únosců. Yoshiro a Mitoshi jsou si dost podobní v mnoha věcech.

Sawada Maki- K Maki má Yoshiro velmi kladný vztah. Jejich seznámení byla doslova srážka...Doslova - srazili se totiž na ulici. Yoshiro Maki naučil první raitonové jutsu. Pak spolu byli na misi, kde se jejich přátelský vztah ještě více prohloubil.

Kaguya Toshiro - Yoshiro Toshira respektuje. Myslí si o něm, že je silný. Pořád se ale ještě moc nepoznali.


Naposledy upravil Red dne Wed Apr 28, 2010 7:40 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Vztahy mezi postavami v RPG Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vztahy mezi postavami v RPG   Vztahy mezi postavami v RPG Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 11:31 pm

Kuja Naginata

Yoshiro Uchiha - Kujov týmový partner. Kuja ho neznášal a žiarlil naňho, ale po ich prvej misii sa z nich stali priatelia. Aj napriek sústavným hádkam v tíme spolu ako-tak vychádzajú.
Po timeskipe: Nevideli sa, Kuja ani nevie, že Yoshiro niekedy odišiel z dediny, avšak dúfa, že sa má dobre.

Ikita Hoshiyama - Kujova týmová partnerka a láska. Vytrpeli si spolu celkom dosť, ale napriek tomu ju Kuja považuje za jedninú, pri ktorej dokáže byť šťastný. Ikita sa s ním rozišla a Kuja sa z toho psychicky zosypal. Kuja ju stále miluje. Ikita mu už však aj po rozchode dala pár objatí a bozkov. Dali sa neskôr úplne dokopy, avšak po Kujovom úteku od Suzuki a Sephirotha ho Ikita znenávidela. Kujove city k nej sa nezmenili.
Po timeskipe: Keď sa znova uvideli, Ikita bola tá, ktorá ho spoznala aj zamaskovaného. Ukázala a aj povedala, že ho nenávidí. Avšak po tom, čo sa jej zmenila povaha, ukázala, že ho stále miluje. Potom však prišla Suzuki a Maszata. Suzuki najprv odhalila Ikitine temné činy a Maszata ju zabil. Kuja bol z toho dosť na dne.

Akira Uchiha - Raz sa skoro pobili v akadémii, pretože Kuja provokoval Yoshira. Potom ju videl v Kusokagure, pri súboji s Yoshirom. Nezaujímajú sa jeden o druhého.
Po timeskipe: Nevideli sa.

Mitoshi Antero - Stretli sa pri zachraňovaní Ikity. Mitoshi sa vrhol pred Kuju a sám sa nechal zraniť, čím získal prekliatu pečať. Kuja si to hlboko vyčíta.
Po timeskipe: Nevideli sa

Gojou/Ai Roze - Stretol sa s ním na tréningovom poli. Kuja odhalil, že je schyzofrenik. Zdá sa, že Gojou, Ai a Kuja majú dobrý vzťah. Stretli sa aj na ceste na chunninske skúšky a ešte viac sa skamarátili.
Po timeskipe: Nevideli sa, avšak Kuja dúfa, že Gojou sa má dobre.

Sachiko Inuzuka - Stretli sa vo filleri a skamarátili sa. Sachikin vlk Hiroko si Kuju hneď obľúbil. Bol to práve Kuja, ktorý podnietil Gojoua a Sachiko, aby išli spolu v páre. Potom sa stretli na ceste na chunninske skúšky a tam sa ešte viac skamarátili.
Po timeskipe: Nevideli sa, ale Kuja dúfa, že sa má dobre.

Izashi Hyuuga: Stretli sa počas druhej skúšky a dojednali výmenu zvitkov.
Po timeskipe: Nevideli sa


Naposledy upravil Mike dne Sun May 30, 2010 8:41 am, celkově upraveno 9 krát
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Vztahy mezi postavami v RPG Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vztahy mezi postavami v RPG   Vztahy mezi postavami v RPG Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 11:39 pm

Toshiro Kaguya


Itaku Yusuma = To je pro něj věčný soupeř jako byl Sasuke pro Naruta. Snaží se být silnější než on a tak se furt předhánějí. Sice to tak nevypadá, ale Itaka má jelikož je to jeho společník v týmu hodně rád.

Yoko Hyuuga = Oblíbil si ji tak, že na ni pořád myslí a nemůže na ni zapomenout. Prostě ji má rád a to více než jako kamarádku, ale ještě ji to nedokázal říct.

Pan Iruka = To je pro něj asi teď nejvíce důležitá osoba ikdyž se s nim téměř vůbec nestýká tak na něj udělal neuvěřitelný dojem během dvou týdnů. Bere ho jako svůj idol a chce být jako on. Čelenku, kterou dostal přímo od něj si hlídá jako oko v hlavě a kdyby někdo Iruku urážel tak se asi neudrží.

Yoshiro Uchiha = Díky němu si změnil trochu názor na Uchihy. Bere ho jako dobrého kamaráda, ale zatim spolu moc času neztrávili, protože u Yoshira furt někdo je a on ho nechce otravovat.

Maki Sawada = Bere ji jako takovou znuděnou bárbínku, protože mu nepřijde, že má nějaký smysl pro humor.

Sensei Ren = Dříve ho moc nemusel, protože s nim moc nebyl, ale teď když ho trénuje si ho celkem oblíbil.


Naposledy upravil Aspire dne Wed Apr 28, 2010 9:10 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Vztahy mezi postavami v RPG Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vztahy mezi postavami v RPG   Vztahy mezi postavami v RPG Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 11:51 pm

Uchiha Akira

Yoshiro Uchiha - Akiřin bratr. Takže ho má ráda. Sice se s ním nebaví tolik jako by se čekalo ale stejně. Je to první člověk kterého zmlátila. Pojmenovala po něm svůj oblíbený kunai.

Sawada Maki - De facto jediná kamarádka kterou Akira má. Seznámili se v lázních a dost trapným způsobem. Ale docela to funguje. Teď si mohou říkat Ma-chan a povídat si o tom jací kluci se jim líbí. Zábavná myšlenka

Kuja Naginata - Jednou ho zmlátila za to že od ní kradl obrazy. Dávno zapomněla kdo je...

Slečna X a pan Y - Její týmový partněři. Nestojí jí ani za to aby si pamatovala jejich jména. Každopádně je ochotne za ně položit život, protože jsou prostě její partneři. Nikdy se nepokusily jí oslovit tak s nimi nemluví. Nemá je moc ráda, protože jsou zbytečně arogantní. Zřejmě jim Akira není dost dobrá


Naposledy upravil Nawaki dne Mon Apr 19, 2010 12:17 am, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Vztahy mezi postavami v RPG Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vztahy mezi postavami v RPG   Vztahy mezi postavami v RPG Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 11:53 pm

Yoko Hyuuga


Yoshiro Uchiha: Slyšela jsem o clanu Uchiha ledacos špatného, ale on to dokonale vyvrátil. Od chvíle, kdy jsem s ním v týmu a možná i dříve, jsem k němu začala něco cítit a ten pocit se stále zvětšuje, ale bojím se, že on necítí to samé.

Izashi Hyuuga: Zatím jsem ho neměla šanci moc poznat. Mohla jsem ho vidět jen při cestě do Kuso a při prvním testu chuuninské zkoušky. Bála jsem se, že vztahy mezi námi budou velmi špatné, ale nebylo to zas tak hrozné. Vycházíme tak nějak v pohodě.

Jiné lidi znám většinou jen z vidění


Naposledy upravil Medusa dne Thu Jun 24, 2010 10:11 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Hospi

Hospi


Počet příspěvků : 296
Registrován : 08. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Roze Gojou
Podstata chakry: fuuton
Číslo týmu: 6

Vztahy mezi postavami v RPG Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vztahy mezi postavami v RPG   Vztahy mezi postavami v RPG Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 12:03 am

Roze Gojou|Ai

Uchiha Akira - nemyslená, zpod studenej sprchy vytiahnutá slečna s ktorou som v týme a ktorú som skoro rozrezal, keby nebolo senseiky (skoda ze tam bola..haha)

Inuzuka Sachiko - presný opak Akiry, milé, fajn dievča s ktorým radi robíme Akire zle, sme tiež spolu v týme aj s jej super vlčicou Hiroko

Kuja Naginata- stretli sme sa sním na cvičisku, odhalil moje tajomstvo, no stali sme sa dobrými priaťeľmi


Naposledy upravil Hospi dne Sun Apr 25, 2010 2:42 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sakura-chan

Sakura-chan


Počet příspěvků : 223
Registrován : 27. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Slovensko Bratislava

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sachiko Inuzuka
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 6

Vztahy mezi postavami v RPG Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vztahy mezi postavami v RPG   Vztahy mezi postavami v RPG Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 12:14 am

Sachiko Inuzuka


Roze Gojou - Asi jediný môj priatel, okrem mojej rodiny. Je to sidce schyzofrenik, ale to sa mi na ňom páči. Zároveň má aj velmi dobrý vzťah zo zvieratami a s Hiroko si velmi dobre rozumejú. Aia mám tak isto rada kôli jeho povahe. Páči sa mi na ňom to že robí zle Akire. Škoda že mu to posledné nevyšlo.

Uchiha Akira - Vážne ju moc nemusím. Myslí si toho o sebe až moc na môj vkus.

Kuja Naginata - Stretli sme sa vo fillery. Príde mi ako skvelý človek. Hiroko si ho hneď oblúbila. A zrejmä jemu, vďačím za to že som bola v páre s Gojouom. Snaď sa spoznáme ešte viac.

Ikita Hoshiyama - Nepoznám sa s ňou, ale videla som že zrejmä chodí z Kujom. Z pohladu toho moc povedať nemôžem, ale myslím že má štastie že chodí z Kujom.

Z ostnými som sa nestretla.


Naposledy upravil Sakura-chan dne Sun Apr 25, 2010 2:44 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.konoha.cz
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

Vztahy mezi postavami v RPG Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vztahy mezi postavami v RPG   Vztahy mezi postavami v RPG Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 12:18 am

Izashi Hyuuga


Uchiha Akira - Akira je Yoshirová sestra. Izashi videl , ako zmlátila Kuju , inač ju nepozná.

Naginata Kuja - Kuja sa ukázal v akadémií... Zbytočne trápne provokoval a tam ho tiež zmlátila Akira. Inač sa nepoznajú... .

Antero Mitoshi
- Mitoshi je jeho tímový partner. Zatiaľ sa tiež extra nepoznajú , snáď čoskoro.

Sawada Maki-Tímová partnerka... Zatiaľ sa tiež extra nepoznajú , snáď čoskoro , behom chuuninských skúšok třeba.

Ihira-sensei - Ihira je asi jediný , koho Izashi uznáva... Robí mu senseia , síce sa s ním tiež moc nepozná. Vlastne , bol s ním na nejaké jedlo resp. mal ísť. (nedohrali sme to)

Konohamaru - Konohamaru je jeden neskutočný debil , ktorého Izashi časom zabije.


* Čo dodať , týždeň som tu nebol , takže píšem skoro naslepo.


Naposledy upravil Itachi dne Wed Apr 28, 2010 7:38 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Vztahy mezi postavami v RPG Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vztahy mezi postavami v RPG   Vztahy mezi postavami v RPG Icon_minitimeWed Apr 28, 2010 7:35 pm

Prosím o aktualizaci Wink
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
eliizabet

eliizabet


Počet příspěvků : 467
Registrován : 23. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sawada Maki
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 7

Vztahy mezi postavami v RPG Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vztahy mezi postavami v RPG   Vztahy mezi postavami v RPG Icon_minitimeThu Apr 29, 2010 8:43 pm

Sawada Maki

Uchiha Akira - Jeden z mála lidí, které si pouští Maki k tělu. Seznámili se v lázní. Akira nedala pokoj přes veškeré Makino snažení a díky tomu se z nich stali kamarádky.

Uchiha Yoshiro - Yoshiro je Akiřin bratr a proto se Maki při jejich první setkání snažila být docela přátelská. Naučil ji její první raitonový justu. Stále si vyčítá, že při jejich společné misi nebyla dost a ostražitá a on skončil vážně zraněný.

Ihira-sensei - Maki uznává jeho schopnosti coby shinobiho, ale myslí si že není dobrý učitel a nemá štěstí při vybírání misí.

Antero Mitoshi - Týmový partner o kterém Maki moc neví.

Hyuuga Izashi - Druhý týmový partner kterého zná ještě méně jak Mitoshiho.

Kaguya Toshiro - Poznali se ve filleru. Byli spolu jen krátce a na Makiny poměry byl příliš otevřený až vlezlý.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vztahy mezi postavami v RPG Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vztahy mezi postavami v RPG   Vztahy mezi postavami v RPG Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vztahy mezi postavami v RPG
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Role Playing Game :: Zajímavosti-
Přejdi na: