Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: Vaše jutsu Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 Vaše jutsu

Goto down 
+9
Medusa
eliizabet
Aspire
Memphisto
Hospi
Sakura-chan
Mike
Nawaki
Red
13 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Vaše jutsu Empty
PříspěvekPředmět: Vaše jutsu   Vaše jutsu Icon_minitimeSun Mar 21, 2010 6:54 pm

Zde můžete vymýšlet vlastní jutsu, které třeba časem bude vaše postava umět

podle předlohy:



kód:
[color=orange][b]Název jutsu: [/b][/color]

[color=orange][b]Element chakry: [/b][/color]

[color=orange][b]Třída: [/b][/color]

[color=orange][b]Popis: [/b][/color]

[color=orange][b]Autor: [/b][/color]
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Vaše jutsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše jutsu   Vaše jutsu Icon_minitimeSun Mar 21, 2010 6:58 pm

Název jutsu: Raiton: Kaminari

Element chakry: Raiton - Blesk

Třída: B

Popis: Po složení příslušných pečetí se kolem ninjovy ruky nahromadí blesková chakra, kterou může vystřelit na cíl. Útok je rychlý, ale jeho účinek je spíše omračující.

Autor: Red
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Vaše jutsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše jutsu   Vaše jutsu Icon_minitimeSun Mar 21, 2010 8:01 pm

Název jutsu: Akiřina vakuová technika

Element chakry: fuuton

Třída: B

Popis: Na uživatelově ruce se vytvoří koule trochu menší než Rasengan. Tato koule po nárazu začne nasávat vše kolem do sebe. Touto kolí nelze házet.

Autor: Nawaki
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Vaše jutsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše jutsu   Vaše jutsu Icon_minitimeMon Mar 22, 2010 2:05 am

Název jutsu: Katon: Furea no Hoshi (Ohnivá hviezda)

Element chakry: Katon (oheň)

Třída: A

Popis: Jedna z unikátnych techník Naginata klanu. Užívateľ vyvolá pred sebou veľkú ohnivú guľu ktorá zasiahne protivníka. Táto veľka ohnivá guľa sa rozdelí na niekoľko menších ohnivých gúľ, ktoré najprv vyletia smerom hore a potom sa otočia a opät zasiahnu protivníka, vyvolávajúc explóziu. Toto jutsu má veľký rozsah aj ničivú silu. Akonáhle je protivník zasiahnutý prvou ohnivou guľou, tak väčšinou už neunike, pretože ostatné časti jutsu sú veľmi rýchle.

Autor: Mike


Naposledy upravil Mike dne Mon Jun 21, 2010 11:36 pm, celkově upraveno 10 krát
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Vaše jutsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše jutsu   Vaše jutsu Icon_minitimeMon Mar 22, 2010 6:12 pm

Název jutsu: Kinjutsu: Ultima

Element chakry: Bez elementu

Třída: S

Popis: Jedná sa o zakázanú techniku klanu Naginata. Technika spôsobí, že z oblohy začnú padať energetické orby fialovej farby. Rozsah techniky záleží na schopnostiach užívateľa. Je fyzicky nemožné prežiť túto techniku. Vyžaduje veľa chakry.

Autor: Mike


Naposledy upravil Mike dne Thu Apr 01, 2010 1:57 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Vaše jutsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše jutsu   Vaše jutsu Icon_minitimeMon Mar 22, 2010 6:19 pm

Název jutsu: Serafu no Hoshi (Nebeská hviezda)

Element chakry: Bez elementu

Třída: B

Popis: Jedna z unikátnych techník Naginata klanu. Užívateľ vystrelí z ruky strelu z chakry, ktorá pri zásahu exploduje. Explózia síce nie rozsahovo veľká, ale priťahuje protivníka k jej stredu, čiže je veľmi nebezpečná a väčšinou stačí na porazenie protivníka. Toto jutsu má veľmi elegantný efekt.

Autor: Mike


Naposledy upravil Mike dne Thu May 06, 2010 7:32 pm, celkově upraveno 5 krát
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Vaše jutsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše jutsu   Vaše jutsu Icon_minitimeMon Mar 22, 2010 6:45 pm

Název jutsu: Sennen raiton kochou

Element chakry: raiton

Třída: A

Popis: Uživatel vytvoří množství malých bleskových ,motýlům pdoobným, projektilů, ktere se vznášejí ve vzduchu. Kdykoliv se některý něčeho dotkne vybuchne a vypustí tak Raiton výboj. Jeho intenzita je přímo uměrná síle chakry uživatele

Autor: Nawaki
Návrat nahoru Goto down
Sakura-chan

Sakura-chan


Počet příspěvků : 223
Registrován : 27. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Slovensko Bratislava

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sachiko Inuzuka
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 6

Vaše jutsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše jutsu   Vaše jutsu Icon_minitimeWed Mar 31, 2010 3:25 pm

Název jutsu: Suiton: Suiton no Tate

Element chakry: Suiton

Třída: C

Popis: Po správnom zložení pečatí, sa okolo užívatela vytvorí vodný štít. Ako pevný ten štít bude, záleží na uživateľových schopnostiach. Toto jutsu nespotrebuje veľa chakry.

Autor: Sakura-chan


Naposledy upravil Sakura-chan dne Sat Apr 17, 2010 9:57 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.konoha.cz
Hospi

Hospi


Počet příspěvků : 296
Registrován : 08. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Roze Gojou
Podstata chakry: fuuton
Číslo týmu: 6

Vaše jutsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše jutsu   Vaše jutsu Icon_minitimeSat Apr 10, 2010 11:19 pm

Názov jutsu: hitotsumami - jeden kus

Element chakry: žiaden

Trieda: C-B

Popis: Je to jutsu, ktoré si Gojou sám vytvoril, je to mentálne spojenie Aia a Gojoua do jedneho tela naraz pričom každé oko bude mať inú farbu a bude mocť používať útoky s kombinovanými elementami naraz ako (Suiton a katon do jednej techniky), vzrastie mu sila a dokonca počet chakry vzrastie.
Riziko- keď sa nezhodnú tak telo bude kompletne nekontrolovatelné

autor: Hospi
Návrat nahoru Goto down
Memphisto

Memphisto


Počet příspěvků : 221
Registrován : 27. 03. 10
Věk : 33

Moje RPG postava
Jméno postavy: Tadeyoshi Hamano
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 23

Vaše jutsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše jutsu   Vaše jutsu Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 3:42 am

Název jutsu: Kuchiyose: Dantosountan

Element chakry: žádný

Třída: S

Popis: Kuchiyose: Dantosountan je technika přivolání, kterou Tadyoshi sám objevil a dokázal využít jako jutsu. Po použití jutsu se kolem něho vytvoří útvar, skládající se ze čtyř do čtverce rozmístěných obrovských bran tvořených extrémně odolnou a pevnou perletí, která je tvarovaná do podoby nelidských obličejů (na každé straně jiný, vyjadřující jinou emoci), má tajemně indigovou barvu. Z každého rohu čtverce, tvořený vysokým kamenným nahrubo otesaným sloupem, vedou vzduchem dva řetězy, které jsou rozdělené a každý vede k jednomu velkému, nahrubo otesanému totemu ze kterého se poté řetězy svažují k zemi a jsou k nim připojena velká ozdobná závaží. Toto jutsu je další ze seznamu "Absolutních obran", které zablokují téměř veškerý útok.

Autor: Inspirace byla naleznuta v mém srdcovém jutsu Sanjuu Rashoumon. A počítám s tím, že se to Toshi naučí až později... a tím mé přivolání bude navždy končit. Ovšem... autor Memphisto.

(Pro jistotu to vložím i sem Wink )


Naposledy upravil Memphisto dne Sun Apr 18, 2010 12:36 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Vaše jutsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše jutsu   Vaše jutsu Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 11:18 am

Název jutsu: Pāmu no Mai = Tanec palm

Element chakry: Žádný/ Jedná se o KG Toshira

Třída: C/B

Popis: Toshiro ze svých všech prstu nechá vylést mnoho kostí, které jsou spojeny malými kostmi které tam vysí na jakýchsi chakra vláknech a tudíž se na každém prstu vytvoří dlouhý kostnatý bič. Toshiro se začne rychle točit a tudíž udělá něco jako Hyuuga Kaiten akorát tohle je jak na odrážení útoků tak i na zabití, protože když je někdo u něj ve vzdálenosti tak 5 metrů tak ho tim může roseknout.

Autor: Aspire

Memphisto -> Kuchiyose ne Kachiyose
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Vaše jutsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše jutsu   Vaše jutsu Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 6:57 pm

Název jutsu: Raiton: Furuhasu

Element chakry: Raiton

Třída: C

Popis: Po složení několika pečetí se po celém autorově těle rovnoměrně nahromadí elementární chakra, což způsobí to, že celé tělo začně elektrizovat..Tím, že před sebe autor natáhne ruce, způsobí to, že blesky budou útočit na nepřítele. Technika je hodně náročná na chakru - strašně jí žere.
Toto jutsu nedokáže zabít, na to je moc slabé. Ale omráčit cíl klidně i na několik minut zvládne.

Autor: Red
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Vaše jutsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše jutsu   Vaše jutsu Icon_minitimeTue Apr 20, 2010 3:37 pm

Název jutsu: Hone no Hifu (Kostěná kůže)

Element chakry: Kosti klanu Kaguya

Třída: B-A

Popis: Člen klanu Kaguya vytvoří mnoho malých kostěných destiček, které se zachytí přímo pod kůži a funguje to jako ultimátní obrana, protože když se někdo bude snažit uživatele propíchnout tak se mu obyčejný meč, kunai a td.. zlomí. Meč s Raitonem sice dokáže projít, ale né tak, že to uživatele dostane mimo boj. Dokáže to dokonce dobře zneškodnit jutsu a to hlavně Raitonové, Fuutonové a Dotonové.
Slabiny jsou hlavně Katon a Suiton, protože Katon dokáže kosti popraskat a Suiton je zase dokáže dostat dál kvůli vodnímu tření od sebe.

Autor: Aspire
-------------------------------------------------------------
Název jutsu: Hone no Tenshi (Kostěný anděl)

Element chakry: Kosti klanu Kaguya

Třída: A

Popis: Uživatel se soustředí na kosti na lopatkách a pomalu je zvetší a z nich vytvoří dvě dlouhé kosti na kloubech, které vylezou z těla a z té základní kosti vyleze několik dalších tenších kostí, které na každé straně na zádech vytvoří kostěné křídla, kterými lze máchat tak, aby uživatel létal.

Autor: Aspire
-------------------------------------------------------------
Název jutsu: Saru no Mai (Opičí tanec)

Element chakry: Kosti klanu Kaguya

Třída: C

Popis: Uživatel se začne rychle točit a ruce má rozpažené takže dkyby se zastavil tak vypadá jako kříž. Z konečků prstů střílí malé kousky kostí a v té rychlosti jsou kosti skoro neviditelné a lítají všude kolem a při zásahu to má stejný účinek jako kulka ze zbraně.

Autor: Aspire
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Vaše jutsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše jutsu   Vaše jutsu Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 4:17 pm

Název jutsu: Katon: Inferno

Element chakry: Oheň (Katon)

Třída: A-S (nwm sa rozhodnúť)

Popis: Zem sa začne rozohrievať a o 5 sekund z nej vyšľahnú plamene až do výšky 12 metrov (minimálne, môže to byť aj viac), ktoré spália všetko v dosahu. Rozsah techniky záleží na schopnostiach užívateľa. Jutsu vymyslel (vymyslí) Kuja.

Autor: Mike
Návrat nahoru Goto down
eliizabet

eliizabet


Počet příspěvků : 467
Registrován : 23. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sawada Maki
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 7

Vaše jutsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše jutsu   Vaše jutsu Icon_minitimeTue Apr 27, 2010 1:52 pm

Název jutsu: Raiton: Kurokage (černý stín)

Element chakry: Raiton

Třída: C

Popis: Technika je určená k oslepení nepřítele. Je to útok bleskem do očí, zavření očí nepomáhá. Při zásahu cíle je cíl na 1 – 200 vteřin oslepen a dalších 1 -200 minut má rozostřené vidění. Trvání závisí na síle útočníka, vzdálenosti od cíle a síle obránce. U dvou přibližně stejně silných ninjů je dosah okolo 5m a doba oslepení cca 10 sekund z 1 metru. Rozostření zraku trvá 60x déle, nespotřebovává moc čakry, ale po využití musí uživatel čekat asi 1 minutu, než to bude moc použít znovu.

Autor: Eliizabet
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Vaše jutsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše jutsu   Vaše jutsu Icon_minitimeTue Apr 27, 2010 5:52 pm

Název jutsu: Fuuton: Shooshitsu

Element chakry: Fuuton

Třída: B

Popis: Tato technika je jako teleport - na jednom místě zmizíš a na druhém tu samou dobu se objevíš. Technika je velmi náročná na přesnost. Buď to chce mýt výborného pamatováka, nebo Byakugan. Lidé s Byakuganem si místo pro přenos můžou prohlédnout (podle schopností uživatele). Čím více o místu víte, tím méně lze spotřebovat chakry, ale vše také zaleží na vzdálenosti. Po složení potřebných pečetí se kolem uživatele objeví větrný vír, který ho přenese na určené místo.

Autor: Medusa-sensei

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Název jutsu: Fuuton: Koogeki

Element chakry: Fuuton

Třída: C

Popis: Kolem ruky se mi vytvoří tornádo. Podle toho kolik do tornáda dá uživatel chakry, tak takové může způsobit zranění. Od odhození do nějaká vzdálenosti až k vážnějšímu poranění.

Autor: Medusa-sensei



(doufám, že ani jedno není Smile )
Návrat nahoru Goto down
Memphisto

Memphisto


Počet příspěvků : 221
Registrován : 27. 03. 10
Věk : 33

Moje RPG postava
Jméno postavy: Tadeyoshi Hamano
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 23

Vaše jutsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše jutsu   Vaše jutsu Icon_minitimeFri Apr 30, 2010 6:17 pm

Název jutsu: Suiton: Mizu Kattaa

Element chakry: Suiton

Třída: B

Popis: Tadeyoshi vyšle z úst na protivníka koncentrovaný a v obrovské prudkosti působící proud vody. Jeho destrukční účinek spočívá hlavně v obrovském tlaku vody smíchané s chakrou na co nejmenší ploše a také velké rychlosti. Proto toto jutsu jakoby řeže.

Autor: Memphisto (+ viděno i v originále, ale jméno mi není známo)
Návrat nahoru Goto down
Memphisto

Memphisto


Počet příspěvků : 221
Registrován : 27. 03. 10
Věk : 33

Moje RPG postava
Jméno postavy: Tadeyoshi Hamano
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 23

Vaše jutsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše jutsu   Vaše jutsu Icon_minitimeFri Apr 30, 2010 11:45 pm

Název jutsu: Kenjutsu: Yoyaku Zanshu


Element chakry: není

Třída: C

Popis: Útočná technika Toshiho Kenjutsu pro rychlou dekapitaci. Pokud se Toshi dostane blízko cíly, použije jednoduchou pečeť. V obrovské rychlosti se kolem protivníka objeví několik Toshiho kopií a pravidelně, rychle, čistě a elegantně setnou protivníkovy hlavu. Ihned poté zase zmizí. Hiden jutsu klanu Hamano, které zase vytvořil Toshi.

Autor: Memphisto


Naposledy upravil Memphisto dne Sat May 22, 2010 4:38 am, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Vaše jutsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše jutsu   Vaše jutsu Icon_minitimeMon May 03, 2010 5:23 pm

Název jutsu: Ninpou: Raitoofu (Zhasnutie svetiel)

Element chakry: žiadny, ale jutsu sa viaže s Katonom

Třída: A

Popis: Stačí jediná pečať, a v okolí zhasne každý oheň, ktorý si užívateľ praje zhasnúť. Toto jutsu vyvinul (vyvinie) Kuja.

Autor: Mike


Naposledy upravil Mike dne Thu May 06, 2010 7:25 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Vaše jutsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše jutsu   Vaše jutsu Icon_minitimeThu May 06, 2010 5:49 pm

Název jutsu: Katon: Seikaku na sutoraiki (Precízny úder)

Element chakry: Katon (Oheň)

Třída: B

Popis: Po spravení príslušných pečatí užívateľ pred sebou švihne svojou rukou. Pri každom švihnutí mu vyletí z ruky 5 malých ohnivých gúľ. Užívateľ takto môže švihať rukou až kým mu nedojde chakra, avšak tiež musí švihať bez prestávky, inak jutsu skončí. Ohnivé gule vytvorené týmto jutsu sú menšie ako pri Katon: Housenka no jutsu, ale sú rýchlejšie, čím nadobúdajú skôr tvar šípky ako gule. Takisto majú zaujímavú vlastnosť, že užívateľ ich môže trocha ovládať už keď sú vypustené. Toto však nie je možné, ak užívateľ stále vypúšťa nové ohnivé gule. Čiže užívateľ môže vypustit ohnivé gule, jutsu skončí, avšak užívateľ môže stále ovládať tie ohnivé gule, ktoré už sú vypustené. Ohnivé gule pri náraze explodujú. Toto jutsu vyvinul (vyvinie) Kuja.

Autor: Mike


Naposledy upravil Mike dne Thu May 06, 2010 6:01 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Vaše jutsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše jutsu   Vaše jutsu Icon_minitimeThu May 06, 2010 6:00 pm

Název jutsu: Katon: Hando Bakudan (Ručná bomba)

Element chakry: Katon

Třída: A

Popis: Po zložení príslušných pečatí sa užívateľovi na ruke zhromaždí ohnivá energia. Pri dotyku s cieľom užívateľ túto energiu uvolní, vyvolávajúc explóziu priamo v tele ciela. Keďže je to priamy zásah do ľudského tela, je táto technika veľmi nebezpečná a účinná. Toto jutsu vyvinul (vyvinie) Kuja.

Autor: Mike
Návrat nahoru Goto down
tbc99

tbc99


Počet příspěvků : 127
Registrován : 28. 03. 10

Vaše jutsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše jutsu   Vaše jutsu Icon_minitimeFri May 07, 2010 11:51 pm

Název jutsu: Technika chvějící se ruky

Element chakry: Žádný

Třída: B-A

Popis: Po provedení pečeti Uma,Mi,Ne,Tori,Uma,Toti,Ne,Mi obalí mou ruku chakra.Ta se poté rozkmitá a nepříteli to při mém útoku připadá jako by na něj útočilo místo 1 ruky s mečem rukou 6.Čili se je cíl snaží vykryt,pravá ruka je jedna z těchto 6 rukou.Cíl tudíž nemůže vědět která ruka je ta pravá,a když neví která je ta pravá může útok vykrýt je se štěstím.Tato technika se používá často ještě ve spojením s technikou lotusu.

Autor: tbc-dono
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Vaše jutsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše jutsu   Vaše jutsu Icon_minitimeMon May 10, 2010 5:13 pm

Název jutsu: Hone bunshin no jutsu

Element chakry: Žádný

Třída: C

Popis: Uživatel vytvoří klona, který je z kostí. (Prostě jako u Kage bunshina nebo Mizu bunshina)

Autor: Aspire


Naposledy upravil Aspire dne Mon May 17, 2010 5:20 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Blackness

Blackness


Počet příspěvků : 109
Registrován : 08. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kai Akimichi
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Vaše jutsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše jutsu   Vaše jutsu Icon_minitimeTue May 11, 2010 8:33 pm

Název jutsu: Suiton : Ninton

Element chakry: Suiton

Třída: C

Popis: Užívateľ vyvolá vodu ktorú potom sformuje do tvaru štítu ktorý je schopný ho brániť pred taijutsu útokmi a tiež pred niektorímy typmi ninjutsu napr. Katonu. Štít je pevný ako oceľ a môže kľudne obaliť celé užívateľovo telo alebo len jeho časť. Štít je slabší proti Raitonovými útokmi.

Autor: Blackness
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Vaše jutsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše jutsu   Vaše jutsu Icon_minitimeSat May 15, 2010 6:17 pm

Název jutsu: Technika pěti prstů a puklého srdce

Element chakry: Kekkei Genkai - Byakugan

Třída: A

Popis: Vypůjčim si to z Kill Bill 2. Jedná se o nejstrašnější úder ve všech bojových uměních. Uživatel tě udeří konečky prstů do pěti různých tlakových bodů na protivníkovi hrudi a nechá ho odejít. Ale jakmile protivník udělá pět kroků .. srdce mu pukne a vybuchne v těle.

Autor: Medusa
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vaše jutsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše jutsu   Vaše jutsu Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vaše jutsu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Fuutonová jutsu
» Suitonová jutsu
» Raitonová jutsu
» Katonová jutsu
» Dotonová jutsu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Role Playing Game :: Databáze :: Jutsu-
Přejdi na: